.

.

New
Qinyayoa VR Стојат, Лесно да го Инсталирате VR Слушалки Стојат и Контролер Носителот Цврсти Пластични со една Стабилна База за Vive за Потрагата 2 за Судир S(Црна)

Qinyayoa VR Стојат, Лесно да го Инсталирате VR Слушалки Стојат и Контролер Носителот Цврсти Пластични со една

DEN 1437.60

Количина на стоки
Достапно

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Професионално дизајниран едно парче VR писмо во облик на штандот, специјално користи за да ги организирате вашите VR слушалки и допир контролер.КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА VR : Вклучително и за Потрага, за Потрагата 2, за да Одат, за Судир, за Судир S, за Vive, за Вентил Индекс, за Reverb G2,за Google.УРЕДНИ И СТАБИЛНА : Уникатен не се лизга дизајн и здрав текстура база, безбедно и stably ставете ја вашата VR и контролер.Стави вашите VR на оваа трибина да се направи вашиот десктоп уредни и чисти.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Без алатки, тоа може да биде лесно да се инсталира и reassembled во неколку секунди, така што вашиот VR слушалки се организирани и подготвени за игра.ЛЕЌА ПРИЈАТЕЛСКИ : главата монтирани дисплеј лента е доволно широка за да се задржи соодветна оддалеченост од колона; па вие не мора да се грижите за гребење на леќите.Функција : 1. КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА VR : Вклучително и за Потрага, за Потрагата 2, за да Одат, за Судир, за Судир S, за Vive, за Вентил Индекс, за Reverb G2,за Google.2. ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Професионално дизајниран едно парче VR писмо во облик на штандот, специјално користи за да ги организирате вашите VR слушалки и допир контролер.3. УРЕДНИ И СТАБИЛНА : Уникатен не се лизга дизајн и здрав текстура база, безбедно и stably ставете ја вашата VR и контролер.Стави вашите VR на оваа трибина да се направи вашиот десктоп уредни и чисти.4. ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Без алатки, тоа може да биде лесно да се инсталира и reassembled во неколку секунди, така што вашиот VR слушалки се организирани и подготвени за игра.5. ЛЕЌА ПРИЈАТЕЛСКИ : главата монтирани дисплеј лента е доволно широка за да се задржи соодветна оддалеченост од колона; па вие не мора да се грижите за гребење на леќите.Како да го Користите : Инсталирајте и use Specification : Предмет Тип : VR Очила Bracket Material : ABSApplicable Опрема : За Oculus Потрагата, за Потрагата 2, за Oculus Оди, за Судир, за Судир S, за HTC Vive, за Вентил Индекс, за Мечтаење, итн.Пакет Листа : 1 x V Облик Base1 x R Тип Bracket1 x O Тип Bracket1 x Средниот Слој Board2 x Круг Hook2 x Криви Hook1 x Прирачник .

Карактеристики на понудата

Item Type:
VR Glasses Bracket
Material:
ABS
Applicable Equipment:
For Oculus Quest, for Quest 2, for Oculus Go, for Rift, for Rift S, for HTC Vive, for Valve Index, for for Daydream, etc.
Package List:
1 x V Shaped Base :
1 x R Type Bracket :
1 x O Type Bracket :
1 x Middle Layer Board :
2 x Round Hook :
2 x Curved Hook :
1 x Manual  :
Неодамнешно

Слични понуди