.

.

New
JUSTYAOFENG 14 Компјутери/Set 1/4&3/8&1/2 E4-E24 Штекер Клуч Главата E-Type Хексагонална Spanner Ален Главата Авто Поправка Алатки Socket Set

JUSTYAOFENG 14 Компјутери/Set 1/4&3/8&1/2 E4-E24 Штекер Клуч Главата E-Type Хексагонална Spanner Ален Главата

DEN 465.60

Количина на стоки
Достапно

Разноврсна Користи : Работи со сите воздух-погон и батерија-напојува влијание tools/клучеви, како и прекинувач барови/моќ оружје и вртежен момент клучеви.Отстранување, Поправка Отстрани, инсталација и поправка тркала центри или тркала ореви; работи со оска ореви на повеќето возила.Специјален дизајн : Секој ракав има дупчење главата за позиционирање на задржување прстен лежишта на повеќето коло прекинато прачки и влијанието на клучеви за да се осигура безбедноста.Се спречи лизгање и нарушување на вратило орев, реално влијание, и се постигнат одлични сила и издржливост.Тешки-должност кутија за складирање : да се опремени со тешки-должност удар-украсениот складирање кутија, удобен за носење и транспорт.Квалитет : алатки во оваа група се направени од високо-квалитет на хром vanadium челик, со огледало полиран хром финиш, кој е издржлив.Двете ratchet и на ракавот има knurling функција.Дали ќе се користи на ratchet или затегнување со рака, може да го подобри вашиот зафат.Широк спектар на употреба : погоден за сите воздух-погон и батерија-напојува влијание tools/клучеви, како и коло прекинато прачки/моќ оружје и вртежен момент клучеви.Отстранување, поправка да се отстрани, инсталација и поправка на пневматици центар или тркала орев на автомобил; погоден за оска орев на повеќето возила.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Material : Хром vanadium челик Пакет се Вклучени : 5*1/4" Socket : E4,E5,E6,E7,E8 5*3/8" Socket : E10,E11,E12,E14,E16 4*1/2" Socket : E18,E20,E22,E24.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди