.

.

New
CHICIRIS Допир Лозинка Тастатура, Вратата за Контрола на Пристап На Спектар на Вратата Отворање Методи лична Карта за Магацини за Фабрики за Лаборатории

CHICIRIS Допир Лозинка Тастатура, Вратата за Контрола на Пристап На Спектар на Вратата Отворање Методи лична

DEN 2061.60

Количина на стоки
Достапно

Голем Број на Вратата Отворање Методи : Картичка, лозинка, картичка и лозинка за три начини за да ја отвори вратата.Допрете Тип : Допир копчиња, копче за да се избегне стареењето, зголемување на работниот век, може да се користи на отворено или во затворен простор.Широк Спектар на Употреба : Погоден за комерцијални и индустриски апликации, како што се фабрики, магацини, лаборатории, банки, резиденции, итн.Светлото Функција : Wiegand контрола на пристап на тастатурата може да се прочита прозрачна броеви во темни места или во текот на ноќта.Голем Капацитет : Максимална поддршка капацитет од 2000 корисници.Лозинката може да се постави и да се промени, што е побезбедно и полично.Функција : 1. Голем Број на Вратата Отворање Методи : Картичка, лозинка, картичка и лозинка за три начини за да ја отвори вратата.2. Голем Капацитет : Максимална поддршка капацитет од 2000 корисници.Лозинката може да се постави и да се промени, што е побезбедно и полично.3. Допрете Тип : Допир копчиња, копче за да се избегне стареењето, зголемување на работниот век, може да се користи на отворено или во затворен простор.4. Широк Спектар на Употреба : Погоден за комерцијални и индустриски апликации, како што се фабрики, магацини, лаборатории, банки, резиденции, итн.5. Светлото Функција : Wiegand контрола на пристап на тастатурата може да се прочита прозрачна броеви во темни места или во текот на ноќта.Како да го Користите : Треба да биде инсталиран од страна на професионални кадри, професионалци, може да се однесува на жици табела за wiring Specification : Предмет Тип : Контрола на Пристап Machine Material : ABSModel : T12 EMVoltage : DC12-24 VCard Читање Растојание : Прибл. 2-6cm / 0.8-2.4 in Quiescent Струја : ≤30m AStorage Капацитет : 2000 Users Wiegand Излез : WG26/34 Текст и Output Opening Време : 0-99s (Прилагодливи)Читач на картички Тип : ID Card Working Фреквенција : 125 KHz (ID EM Картичка)го Отклучите Метод : Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, Лозинка, лична Карта и Лозинка Пакет Листа : 1 x Контрола на Пристап Machine1 x 10 Главниот Терминал Line2 x Screw2 x Проширување Цевка.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Access Control Machine
Material:
ABS
Model:
T12EM
Voltage:
DC12-24V
Card Reading Distance:
Approx. 2-6cm / 0.8-2.4in
Quiescent Current:
≤30mA
Storage Capacity:
2000 Users
Wiegand Output:
WG26/34 Input and Output
Opening Time:
0-99s (Adjustable)
Card Reader Type:
ID Card
Working Frequency:
125KHz (ID EM Card)
Unlock Method:
ID Card, Password, ID Card and Password
Package List:
1 x Access Control Machine :
1 x 10 Core Terminal Line :
2 x Screw :
2 x Expansion Tube :
Неодамнешно

Слични понуди