.

.

New
РК Милениче Prodycts Приливите Куче Живот Вест, Куче Прилагодливи Живот Јакна

РК Милениче Prodycts Приливите Куче Живот Вест, Куче Прилагодливи Живот Јакна

DEN 1007.04

Количина на стоки
Достапно

Направени со еколошки ултра-buoyant NBR пена која им помага на вашето куче одржување на природен пливање позиција.Две точки на прилагодливост обезбедува совршено се вклопуваат.Низок профил справи ви овозможува да им помогне на вашето домашно милениче надвор од вода и влегува во брод, гребло одбор или кон брегот.Ергономски одговара значи удобност во или надвор од водата.Високо видливи ripstop најлон ткаенина противи snags и солзи.Рефлексивни цевки чува вашето куче безбедно и гледа.Големина Медиум се вклопува во дебелина на 22" - 27".Ако вие и вашиот кучешки придружник љубов вода активности, знаеш колку е важно вода безбедноста.На високо-видливи и ергономски Приливите живот вест ќе го задржи вашето pup безбедно и удобно и во и надвор од водата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди