.

.

New
YDSHOLL 1 Пар (2 Парчиња) Метал Фиока Слајд Железнички, Две-Дел Фиока Тркачи, Топката Имајќи Тастатура Фиока Слајдови, Мазно Лизгање, оков за Мебел Шини (Боја : Не-Отстранл

YDSHOLL 1 Пар (2 Парчиња) Метал Фиока Слајд Железнички, Две-Дел Фиока Тркачи, Топката Имајќи Тастатура Фиока

DEN 1569.60

Количина на стоки
Достапно

Направени од ладно валани челик.Површината електрофореза црна третман.за да се спречи рѓа.Опремени со челична топка лежишта и перници за да се обезбеди непречено преминување на слајдовите, да се намали бучавата и да се постигне тивка перформанси.ДВЕ СЕКЦИИ НА ШИНИ : На фиока може да се извади на две-третини од позицијата.На фиока тркач е лесно да се инсталира и користи.Доаѓа сет од 2 парчиња, па тоа е многу практичен и економичен.РАЗНИ АПЛИКАЦИЈА : Можат да бидат применети на вашата канцеларија биро, кабинет, оков за мебел , кујна фиока, тастатура фиока,алатки организатор додатоци,салон фиока песни , продавница тела и повеќе usages.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Product име : Две-дел тастатура поддршка slide Main материјал : ладно валани steel Product боја : black Installation метод : на дното loading Product стил : монтажни/не-detachable Size : 12 инчен/14 inch Product пакување : еден пар на 2 Suitable опсег : монтажни и погоден за дрвени маси, не-монтажни и погоден за железо tables Package Листата : 2 * на Тастатурата Rails Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Product name:
Two-section keyboard support slide
Main material:
cold rolled steel
Product color:
black
Installation method:
bottom loading
Product style:
detachable/non-detachable
Size:
12 inch/14 inch
Product packaging:
a pair of 2
Suitable range:
detachable and suitable for wooden tables, non-detachable and suitable for iron tables
Package List:
2 * Keyboard Rails :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard :
Неодамнешно

Слични понуди