.

.

New
Винил Фотографија Позадина Велигден и Дрво Штица Тема Фото Студио за Снимање Позадина Реквизити A26 7x5ft/2.1 × 1.5m

Винил Фотографија Позадина Велигден и Дрво Штица Тема Фото Студио за Снимање Позадина Реквизити A26 7x5ft/2.1

DEN 647.52

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Винил Материјал ,Тешко да згаснат и нема рефлексивни.Живописно насликани слики.Шема за јасна и реална, лесна во едно парче.Лесен за одржување.Тешко е да се прашина, потрајни, чиста позадина со мала влажна крпа за да ги избрише тоа.Подвижен, издржлив, може да повторна употреба за следната пука.Свитлива, лесен и удобен за да се справи со или носат, може да се тркалаат, кога не треба да се користи.Ако necessory, ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди