.

.

New
ASHATA PCIE Столб Адаптер Картичка,PCIE 1X да 16X Столб Стабилна 8 FP Кондензатори Злато Позлатен USB3.0 Интерфејс Адаптер Картичка & Продолжување Кабел,за Win 7,Win 8,Win10,Win XP

ASHATA PCIE Столб Адаптер Картичка,PCIE 1X да 16X Столб Стабилна 8 FP Кондензатори Злато Позлатен USB3.0 Интерфејс

DEN 364.56

Количина на стоки
Достапно

【БЕЗБЕДНО и СТАБИЛНО】 : На графичка картичка користи 8 FP кондензатори за напојување.Со анти горат машина чип да се направи графичка картичка работа постабилна. 【КОРИСТАТ со ДОВЕРБА】 : Злато позлатен USB3.0 интерфејс работи побрз и постабилен.Жица е релативно меки и лесно да се рута, и графичка картичка може да бидат поставени по желба. 【ПРАКТИЧНОСТ】 : адаптер картичка се напојува одделно, па напојување на графичка картичка е независен од плоча, на тој начин намалувајќи го товарот на плоча при поврзување на повеќе графички картички. 【ЦВРСТА ВРСКА】 : На графичка картичка слот усвојува оригинални увезени конектор да се направи графичка картичка контакт подобро.Отворот е опремен со одредување тока за лесно отстранување и одредување на графички картички. 【КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Овој столб комплет е компатибилен со матичната плоча е 1x, 4x, 8x, PCIE 16x слотови, и е посветен на alt монета рударството.Функција : 1. СИГУРНА и СТАБИЛНА : На графичка картичка користи 8 FP кондензатори за напојување.Со анти горат машина чип да се направи на графички картички работат повеќе стабилна 2. Ги КОРИСТАТ со ДОВЕРБА : Злато позлатен USB3.0 интерфејс работи побрз и постабилен.Жица е релативно меки и лесно да се рута, и графичка картичка може да бидат поставени по желба 3. ПРАКТИЧНОСТ : адаптер картичка се напојува одделно, па напојување на графичка картичка е независен од плоча, на тој начин намалувајќи го товарот на плоча при поврзување на повеќе графички картички 4. ЦВРСТА ВРСКА : На графичка картичка слот усвојува оригинални увезени конектор да се направи графичка картичка контакт подобро.Отворот е опремен со одредување тока за лесно отстранување и одредување на графичка картичка 5. КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој столб комплет е компатибилен со матичната плоча е 1x, 4x, 8x, PCIE 16x слотови, и е посветен на alt монета рударство Спецификација : Предмет Тип : PCIE Столб Материјал : PCB Интерфејс : PCIE 1 X/16 X Моќ : 6pin за Поддршка на Системот : За Win 7, за Win 8, за Победа 10, за Win XP Пакет Листа : 1 x Столб Картичка 1 x PCIE 1 X Полнач 1 x Адаптер Кабел 1 x Моќ Кабел.

Карактеристики на понудата

Item Type:
PCIE Riser
Material:
PCB
Interface:
PCIE 1X/16X
Power:
6pin
Support System:
For Win 7, for Win 8, for Win 10, for Win XP
Package List:
1 x Riser Card :
1 x PCIE 1X Adapter :
1 x Adapter Cable :
1 x Power Cable :
Неодамнешно

Слични понуди