.

.

New
Porseme 100ml Магија Конус+Злато Позлатен Восок Потоплите

Porseme 100ml Магија Конус+Злато Позлатен Восок Потоплите

DEN 1305.60

Количина на стоки
Достапно

【Премиум арома diffuser】Откако ќе се откажат неколку етерични масла кои ќе го објави кул магла да се шири насекаде.На ароматерапијата diffuser не само што има смирувачки ефект, но исто така може да се Топи стрес далеку.Ќе длабоко се чувствуваат домот мирис и тивка атмосфера.Погоден за вашата работа,учење,спиење,капење,јога,бањата. 【Мултифункционален цел】Оваа супериорен 100ml Етерично Масло Diffuser се користат специјални занает и надградба на Ултразвучно технологија.Тоа може да ја ослободи нано размери студената магла за да се прочисти воздухот,исто така може да додадете есенцијални масла како арома diffuser. 【Multifunctionala Потоплите】Кога ќе се чувствувате уморни, ова восок се топи потоплите направи вашиот ноќно рутински многу повеќе релаксирачки!Можете да топлина или растопат етерични масла, восок коцки, и свеќи во безбеден начин.Ова свеќа потоплите, исто така, може да се користи како благотворно и декоративни ноќ светлина.Ако сте тешки корисник на ароматерапијата производи, ова восок се топи потоплите може да ги исполни вашите сите барања!. 【Одлична Осветлување Покаже】Кога го користите овој стакло восок потоплите дома со вашиот љубовник и семејството, гледајќи го прекрасниот огномет ефект како ѕвезденото небо, ќе се чувствувате екстремно романтични и топло.Таа додава исклучителна светлина и убаво pop на боја за вашата дневна соба, и кога тоа е на еден восок се топи потопло може да се пополни повеќето од вашиот стан!. 【Creataive и Practial Подарок Идеја】Нашите домот diffuser и стакло восок потоплите се прекрасен подарок избори за родендени,годишнини, мајката Ден, Денот на Вљубените, свадби, дипломирањето, денот на Благодарноста, Божиќ на семејствата, пријатели, наставници, љубовници, и колеги.Оваа budle вклучува 1 Porseme 100ml Магија Конус и 1 Porseme Злато Позлатен Восок Потоплите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди