.

.

New
ASI 0477-СМ Површината Монтирани Тоалет Седиште Покрие Фармацевт

ASI 0477-СМ Површината Монтирани Тоалет Седиште Покрие Фармацевт

DEN 801.60

Количина на стоки
Достапно

Укина 250 еден или половина пати седиште покрива.Без заклучување.Фабрикувани на 18-8 нерѓосувачки челик.Отстранување на бел филм на објектот пред да се користат.Површината Монтирани Седиште Покрие Фармацевт ќе се одржи и издава 250 стандардни еден или половина пати хартија тоалет седиште опфаќа содржани во понудата кутија и ќе има кабинет фабрикувани од легура 18-8 нерѓосувачки челик, вид 304, 22 колосек; сите изложени површини Нема да имаме никаква 4 сатенски финиш заштитени за време на пратката со пластична ПВЦ филм кој ќе биде лесно пренослив по инсталацијата.Покритие издавање слот ќе има целосно deburred рамен работ за финтата-бесплатно издавање и корисник на безбедноста.Структурните собранието на телото и на вратата компоненти ќе бидат на заварени изградба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди