.

.

New
Гарднер Бендер 10-104 100PK Прстен Терминал, 100 Пак, Сина

Гарднер Бендер 10-104 100PK Прстен Терминал, 100 Пак, Сина

DEN 200.16

Количина на стоки
Достапно

Номинална на 600 Volt Max.Температурата оценка : 167 °F (75 °C).Гарднер бендер Прстен Терминали.Опис на производот Гарднер бендер Прстен Терминали - Винил-Изолирани Барел.Номинална на 600 Volt Max.Температурата оценка : 167 °F (75 °C).Од Производителот Гарднер бендер Прстен Терминали - Винил-Изолирани Барел.Номинална на 600 Volt Max.Температурата оценка : 167 °F (75 °C).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди