.

.

New
Моделот Хартија Ручек Decoupage Салфетки, Дизајниран Гроздобер Занает Салфетка за Занает, Уметност и забава, Хартија Ручек Декоративни Салфети, 20 Count (Сина Шема)

Моделот Хартија Ручек Decoupage Салфетки, Дизајниран Гроздобер Занает Салфетка за Занает, Уметност и забава,

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : 20 Пребројувањето на 3-Ply декоративни decoupage хартиени салфети за секојдневна партии, дома celebrationslunch, јадење, кафе, роденден, свадба, годишнина.ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : 20 Пребројувањето на 3-Ply декоративни decoupage хартиени салфети за секојдневна партии, дома celebrationslunch, јадење, кафе, роденден, свадба, годишнина.ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИТЕ САЛФЕТИ : 20 Пребројувањето на 3-Ply декоративни decoupage хартиени салфети за секојдневна партии, дома celebrationslunch, јадење, кафе, роденден, свадба, годишнина.ПРЕКРАСЕН ЦВЕТ ДИЗАЈН - Овие шарени цвеќиња дизајн салфетка носи еден допир на посебна партија акцент во секое време.Совршен за да заличи секоја прилика, па можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството.ГОЛЕМИНА ПАРТИИ И ПИЈАЛОЦИ : Овие декоративни гроздобер хартиените салфети ќе создаде уникатна атмосфера за вашата маса.Користење кога се ужива партија закуски, идеален под пијалаци за да се заштитат tabletops.ДЕКОРАТИВНИ & УМЕТНИЧКА : Овие Уникатни украсни хартиени салфети се големи подароци за машки и женски пријатели кои сакаат убави нешта.Овие уметнички decoupage servilletas салфети се совршени за партија услуги и dinnerware, enlight вашиот дом со decoupage хартија.БЕЗБЕДНО И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ.Овие вечера, ручек decoupage салфети се еколошки-пријателски производи, не се избелени, biodegradeable и compostable.Задржи Единствена украсни хартиени салфетки не само што ќе направи секој decoupage проектот уникатен и убава, но ќе создаде уникатна атмосфера за вашата маса и ќе ги истакнуваат карактер на мтв.Благодарение на високиот квалитет на печатење со подобар интензитетот на боите и деталите на нашата салфети се добро признати и ценети од страна на клиентите.Секој пакет содржи 20 парчиња од иста шема, големина и боја.Тоа е еко-пријателски хартија што не е избелени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди