.

.

New
PanDair 110V Двојно-раководител Комерцијални Вафли Производител на сладолед Конус Вафли Машина за Правење 1200W Nonstick Круг Вафли Машина за Правење НАС Акции

PanDair 110V Двојно-раководител Комерцијални Вафли Производител на сладолед Конус Вафли Машина за Правење 1200W

DEN 5016.00

Количина на стоки
Достапно

❖[High Quality]-не ' Рѓосувачки челик тело, лесно да се чисти и издржливи.На здрав и мазна заеднички меѓу двете тави овозможува смирувачко употреба.Пред поддршка донесува стабилна триаголен структура.Четири нога влошки се задржи на машина стабилна. ❖[Време и температура.Контрола]-Power : 1200 W; самостојно да го контролираат овој двоен-раководител вафли создателот.Прецизен мерач на време и температура прилагодување knob, јасно скала од 0~5 минути и 50~300℃.LED светлата укажуваат на греење статус.Кога вафли е подготвен, тоа ќе звучи јасно и слатка алармот, така што нема да има потреба да се чека околу. ❖[Лепи]-Двојно греење пан да се формира хрупкави сладолед конус.Не-стап PTFE слој може да подобра форма и да ја задржите вашите место чисто и уредно, без да потрошите многу време за чистење. ❖[Цврсти и издржливи]-По задебелување, заградата е поврзан на машина мувла, и пред заградата донесува стабилна триаголен структура; тоа е уредни, убава и не е неуредна.Ниво на безбедност е исто така подобрена.Дебела рачка обезбедува топлина дисипација. ❖[Примена]-сладолед конус со уникатен вкус, бескрајни вкус и атрактивни арома.Можете слободно да го додадете чоколади, бонбони и други украси за да додадете вкус на сладолед.Одличен избор за пекари, ресторани, киосци, куjни, итн. ★Pan Dair Комерцијални Nonstick Вафли сладолед Конус на Одлуки Машина за сладолед Конус на Одлуки Машина дизајнирана за печење вкусни waffles. -Прецизни време и temp.контрола. -Алармот се предвидени при готвење процес е завршена. -Мувла 180° rotatable.Спецификација:Моќ : 1200 W*2 Timer : 0~5 mins Temp. : 50~300℃Мувла Слој : Teflon Mould Материјал : Фрли aluminum Body Материјал : не 'Рѓосувачки steel Gross Тежина : 33.8 lbs (15.3 kg)Производ Димензии (L x W x H) : 20" x 14" x 10"Пакет:1 x Комерцијални Вафли Создателот★ Ние обезбедуваме '100% Задоволни Услуга'Your задоволство е нашата крајна цел.Нормално трае околу 4-9 дена да delivery If не сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас★ Ние обезбедуваме '100% тестирани пред испорака'We ќе тест на производот пред да се спроведува за да се осигура нејзината сигурност.★ Ние обезбедуваме '100% задоволни по-продажбата на услугата'If постојат било превоз или други проблеми, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.★ Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди