.

.

New
QYK Надгради Отворено Соларна Светилка Светла,Сончевата Светлина Факели со Танцување Треперење Пламен,Водоотпорен Пејзаж Декорација Светла,Градина Пат Двор Патио

QYK Надгради Отворено Соларна Светилка Светла,Сончевата Светлина Факели со Танцување Треперење Пламен,Водоотпорен

DEN 2186.40

Количина на стоки
Достапно

▲ ВИСТИНСКИ ТАНЦУВАЊЕ ПЛАМЕН ЕФЕКТИ - Користење на 51/72/96 LED светилка монистра оваа соларни светилки отворено ќе ви даде најмногу реални танцување пламен ефекти кои може да осветлете ја вашата градина, пат, пред портата, или двор.Тоа создава пријатна и добредојде на пошироката околина. ▲ ДОЛГО ВРЕМЕ РАБОТАТ & ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА - соларни факел светлина ќе ви даде висок капацитет вградената Батерија со 2200m Ah и тоа може да работат до 8 часа во текот на летото и 5 часа, во зима.На соларни светилки отворено што автоматски ќе се наплаќаат кога панелот е директно на сончева светлина, со прибл. 8-10hours. ▲ СОЛАРНИ СВЕТИЛКИ на ОТВОРЕНО - Оваа соларна светилка светлина со треперење пламен ќе се шири пријатна и ги поканува светлина околу местото со пламен дизајн.Плус, тој е направен од изолационен материјал што го прави безбеден избор за декорација на вашиот живот.Посветла со надградена светилки, брзо полнење технологија со поголеми соларен панел, безбедна алтернатива за вистински пламен, романтични декорација. ▲ ВРЕМЕТО ОТПОРНИ и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА - соларен пламен факели се водоотпорен рѓа-отпорни, трајни, и направен од високо-квалитетна ABS пластика која може да издржи сите видови на времето секоја година.Без жици се бара, едноставно се инсталира тоа да се основа.Без проблеми инсталација.Ќе уживате во реални танцување пламен ефект на вашите Соларни светилки на отворено. ▲ КВАЛИТЕТ и ПОДДРШКА - Дали сакате да го надградите вашиот двор амбиент?Го красат со нашите tiki батериски лампи.Get yours now!Ние стоиме зад секој производ правиме.Спецификации : Напон : 3.2 v Power : 0.5-0.9 w Protection ниво : IP65 Material : ABS+PCSolar Време на Полнење : 6-8hrs Working режим : Автоматски се претвора во мрак и исклучување на dawn Duration на употреба : Светло до 8 часа во текот на летото и 5-6 часа, во зима по целосно наполнета.Еден-чекор земјата вметнување поставите up Dusk да Зората На Авто/Off IP65 Водоотпорна.Издржат сите видови на weather Widely Апликација : двор, градина,на тревникот, патио, пат, патеката, цвет тенџере, итн или на отворено настани како партија, свадба, кампување, BBQ, Vanlentine Ден, Божиќ, Ден, ноќ на Вештерките фестивал, итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди