.

.

New
qfkj Гром Титаниум Гром M5x9 16 18 20 25 30 35 40 45 50 55 60mm Коси Главата Завртка за Велосипед Матични Seatpost Велосипед Делови Трајни (Боја : Злато, Должина : 60mm)

qfkj Гром Титаниум Гром M5x9 16 18 20 25 30 35 40 45 50 55 60mm Коси Главата Завртка за Велосипед Матични Seatpost

DEN 1874.40

Количина на стоки
Достапно

Спецификација : .Големина : M5x9 16 18 20 25 30 35 40 45 50 55 60mm.Титаниум Гром M5x9 16 18 20 25 30 35 40 45 50 55 60mm Коси Главата Завртка за Велосипед Матични Seatpost Велосипед Делови Спецификација : Тип : Топ платно Големина : M5x9 16 18 20 25 30 35 40 45 50 55 60mm Material : 6 AL/4 V(TC4)Титаниум Alloy Wrench Големина : Користете 4mm Key Head : Коси Head Thread дијаметар : 5mm Thread теренот : 0.8 mm Head дијаметар:8.5 mm Head Висина :5mm Color : Титаниум/ Виножито/ Црна/ Gold/ Сино Color Quantity : 1pcsnote : 1. Поради разликите во набљудувачите и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои разлики.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди