.

.

New
Entryways Чевли Рек 3 Слоја Чевли Рек Организатор Чевли Организатор Проширување Чевли Складирање Полица Cubby Кабинет Стои Пластовидно За Dorm Соба, Спална соба Чевли Орган

Entryways Чевли Рек 3 Слоја Чевли Рек Организатор Чевли Организатор Проширување Чевли Складирање Полица Cubby

DEN 1927.20

Количина на стоки
Достапно

Овие стручно направена чевли полици имаат одлична закажана дизајн и се совршено решение за вашата преполни чевли.Со квалитетен природен заврши, ова трајни чевли рек нуди огромен простор за чување на вашите чевли.Простор за заштеда на енергија : На чевли рек складирање кутија е и разноврсна и практични бидејќи тоа дава компактен и простор-решение за заштеда на продавница за чевли, кој е идеален избор за секое семејство, стан или соба.Затворена дизајн, dustproof со врата.Прилагодливи слој висина и лесно да се соберат : едноставно клип на полица во рамка.Можете лесно може да се прилагоди на висината на полицата да се вклопи во чевлите на различни големини.Дури и високи чизми, можете лесно да ги чува.Еколошки и не-иритирачки, сите се еколошки смола, гранули обработка.Држи чевлите, уредно и безбедно да се чуваат подалеку.Помагање обезбеди нередот слободни ходникот или комунални room Decorating вашиот дом, тоа е најдобар квалитет организација што некогаш ќе го поседувате.Може совршено да ги задоволи вас во дневниот организација.ШИРОКО се КОРИСТИ : Голем багажник & складирање полица за чевли, кеси, растенија, кошеви во entryway, спална соба, бања, балкон, итн.Име на производ : чевли рек/чевли cabinetmaterial : plastic Plastic материјал : PVCSize : 44cm*32cm*49cm Packing : дебела carton1.Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Во нормални услови, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена, ако не можете да примате стока по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе добиеме вашата e-mail.4.Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.прашува : ★ве Молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.★Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.★Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално, ве молиме да се разбере ви благодариме.★Ви посакувам среќен живот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди