.

.

New
Компатибилен со Airpods Случај КОМПЈУТЕР Хард Случај Заштитен со Keychain Виножито Гроздобер 80 90-тите години Безжични Полнење Случај Целосна Заштитна Кожата Додатоци

Компатибилен со Airpods Случај КОМПЈУТЕР Хард Случај Заштитен со Keychain Виножито Гроздобер 80 90-тите години

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Совршено да се Вклопи во:Овој стилски заштитна мека тешко случај покрие наменета за Воздух Парчиња Случаи на кожата за жените и мажите.Го заштитува вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење.Високо-квалитетни Материјали : Оваа единствена заштитна случај се направени од увезени висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард материјали, печатени со поединечните модели,совршено декорирани и заштита на додатоци.Сеопфатна Заштита : Целосна покриеност дизајн може да се заштити вашиот Air Pods.Заштита на вашата опрема од оштетување и гребнатини, анти-пропадна и прашина-доказ, и чувајте го на чиста секој ден.Стилски Дизајн : Нашите заштитни случај нема да влијае на безжично полнење.На дното на полнење на пристаништето може лесно да наплатат Air Pods, без отстранување на заштитна маска.Исклучителна Подароци : На airpod заштитни случај е идеален како мал подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, родендени и партии.Тие ќе се допаѓа многу.Имаме многу различни персоналните и модерен модел капаци за вас да се избере, кој може совршено да ги красат и да се заштити вашиот airpods.Целосно покриени уникатен дизајн ја штити вашата Air Pods од гребнатини, инциденти, испакнатините, или паѓа.Тоа е лесно да се полначот вашиот Air Pods, без отстранување на заштитни случај.На keychain на Airpods Случај можат да бидат лесно висеше на вашиот паричник или појас јамка, овозможувајќи ви да го носи вашиот Air Pods со вас во било кое време без да се грижиш за ставање ги надолу или губење на нив.Грижете се-бесплатно купување, високо-квалитетни услуги на клиентите, ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Производот е само Airpods Случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди