.

.

New
luckxuan очила за сонце Складирање Рек Животинско Смола Eyeglass Носителот, Животински Спектакл Носителот Биро Eyeglass Екранот Стојат очила за сонце Носителот, Bunny Наочари Ек

luckxuan очила за сонце Складирање Рек Животинско Смола Eyeglass Носителот, Животински Спектакл Носителот Биро

DEN 1043.76

Количина на стоки
Достапно

Симпатична eyeglass стојат носител е да не заземаат премногу простор, во животно дизајн, прекрасна и симпатична, совршен за девојки, момчиња, деца, тинејџери и жените.Направени од смола материјал еко-пријателски и квалитет, во тешка категорија, одлично чувство на допир и таписерии изработка (очила не се вклучени).Може да бидат поставени на bedsides, студија соби или каде било; погоден за повеќето eyeglass, очила за сонце, очила итн.Што ги прави полесно да се лоцира.Ова е креативен животинско око чаша носителот, исто така, украс декорација, голема украси за вашиот дом и канцеларија десктоп, со многу забава за вашата секојдневна употреба.Тоа е големо изненадување ако вашиот пријател или деца ја добијат оваа корисни и посебен носител.Супер избор за одмор подарок.Одлично за прикажување на очила за сонце, читање очила, или секојдневниот очила дома или во мало прилагодување; исто така, Може да се користи за приказ на ѓердани, нараквици и други jewelry Product име : Animal Очила екранот stand Product материјал : Resin Tips : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.молам да се excused2. Со исклучок на предмети, освен очила екранот рек прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни прикази, може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди