.

.

New
Обновливи Шиење Подароци, Еден Ден Без Шиење е Ден Пропаѓа, Шиење Свеќа Од

Обновливи Шиење Подароци, Еден Ден Без Шиење е Ден Пропаѓа, Шиење Свеќа Од

DEN 598.80

Количина на стоки
Достапно

Шиење МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА - Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ на НАЈДОБРИТЕ VANILA - Нашите мириси кои се вешто enhanced ванила искуство од почеток до крај. 9 МЛ СЕКОЈА ЛУКСУЗНИ БЕЛА СТОЛБ СВЕЌИ - Ова значи дека може да ги користат многу часови.ДОЛГОТРАЈНИ МИРИСИ - Уживајте во убава тегла свеќи дизајнирани како надополнување на било дома декор.Нашите матирано стакло тегла свеќи не само да се пополни вашиот дом со прекрасни ароми, исто така, може да се користи како отстранлив декорација, место тоа секаде каде што тоа е потребно.СОВРШЕН за Шиење ПОДАРОЦИ - Одлично за време на празниците, Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, Ден на Мајката, Таткото Ден, дипломирањето, подароци, свадба подароци, благодарност подароци, Вљубените, замолчени подароци или само да ви кажам благодарам!.Тие Ќе Го Сакам Ова Неверојатно Висок Квалитет За Шиење Свеќа.Уникатен Шиење подароци за жените и мажите!Овие ароматични свеќи направи одличен подарок за пријател или близок.Одличен подарок за Шиење идеја за вашата Мајка, Татко, баба, дедо, сестра, брат, пријател, ко-работник или шеф!Одлично за време на празниците, Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, Ден на Мајката, Таткото Ден, дипломирањето, подароци, свадба подароци, благодарност подароци, Вљубените, замолчени подароци или само да ви кажам благодарам!Шиење СВЕЌА ДЕТАЛИ : - 9 унца рака истури свеќа. - Ванила миризлива. - Направен во 85/15 комбинација на соја восок за чистење на горење. - Доаѓа со црна капак. - 50 час горат време.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди