.

.

New
GSC Меѓународни 4-18321-CS Шпатула и Лажица Алатка, Полу-Микро, 19.8 cm Долги, Случај на 120

GSC Меѓународни 4-18321-CS Шпатула и Лажица Алатка, Полу-Микро, 19.8 cm Долги, Случај на 120

DEN 4655.52

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки Челик. 200mm вкупна должина.Полу-Микро дизајн.Се продаваат како Случај на 120. Оваа полу-микро, никел-обложено со лажица и шпатула алатка е 19.8 cm долга.На сад на неговата лажица мерки 25мм од 6mm, и шпатула мерки 27mm од 6mm.Се продаваат во случај на 120.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди