.

.

New
Телото Камера Магнет Планината Црна Силикони Силна Вшмукување Тело Носи Камера Магнетни Клип се Држиме за Облека Погодна за Сите Универзални Бренд Тело Камерата /

Телото Камера Магнет Планината Црна Силикони Силна Вшмукување Тело Носи Камера Магнетни Клип се Држиме за Облека

DEN 1202.40

Количина на стоки
Достапно

【Стабилна Магнетни Камера Планината】 се Состои од 6 парчиња изградена-во силна вшмукување магнети,ова тело камера планината обезбедува на вашето тело камери може да биде стабилна и fixable да остане на вашата облека. 【Издржливи, Мека и Носат-отпорни,】 Користење на гарантиран квалитет силициум како суровина - Не-токсични и без мирис - се Гарантира вашиот долгорочна употреба - Заштита на вашето тело и на вашиот облека - обезбеди тело камера планината се носи удобно. 【Лесен за Употреба】Само да се стави на два дела на внатрешноста и надворешноста на облека, стави тело камерата со метален клип во магнет планината. 【Лесно Да се Носат со Џеб Големина 】Магнетното Вшмукување Клипови има само две силиконски листови со магнети, кои се многу удобен за носење.И тоа е 4.72 x 3.93 инчи во димензија, Тоа може да биде фиксиран на облека во било кое време или се стави во џеб.Тоа е погоден за објекти со клипови, дури и под тешки услови и уште останува магнетни. 【Може да Бидат Универзални】Погоден за сите тело камера - Магнетни планината клип дупка ширина е 3.5 cm/1.38 инчи одговараат за сите бренд на телото камера клип за тоа. 【Specail Забелешка】Предизвика магнетна сила е многу силна, бидете внимателни да не да ги притиснете вашите раце кога го користите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди