.

.

New
Пинк Флорални Божиќ Топката Украси Shatterproof Висат Топки 2.4 Елка Украси Празник Свадба Партија Декорација Топка

Пинк Флорални Божиќ Топката Украси Shatterproof Висат Топки 2.4 Елка Украси Празник Свадба Партија Декорација

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

Совршена Елка Украси - Ова Е 2.4 ¢ €Shatterproof елката Топката.Со Популарната Боја Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Виолетова, Сребро.Shatterproof Божиќ Декорација : Овие Украси Се Направени На Подебели И Еко-Пријателски Пластични Да Се Обезбеди Одлична Shatterproof Перформанси.Не е Лесно да се Скршени И Безбедно За Вас И Вашите Деца Рацете.Широка Примена : На Божиќ Украси Сет Е Идеален За Декорација Во Хотели, Ресторани, Канцелариски Згради, Забава, Свадба, Годишнина И Така Натаму.Тоа Може Да Се Направи Одличен Прилог На Вашето Божиќ И Празник Декорација.Идеален Украс Големина : Совршена Декорација На Новогодишни Елки.Одговара За Било Нормална Големина Дрво, Тоа Е Светло Дрво Украс Нема Да Тежат По Божиќ Дрво Гранки.Лесен за Употреба : Секое Сферични Украс Е Опремен Со кој се одвојува Златна Lanyard (За 22cm) За Лесна Употреба.Со Висок Квалитет На Боја На Површината, Не Е Лесно Да Исчезнат, Со Орнаменти Кои Се Добри За Надворешна Виси.Дизајн Опис Полна-Ширина Единствено Еднострана Printing Material Опис Ps Product Изведба На Оваа Голема Божиќ Боја Топката Е Направена Од Еколошки Гласачко Место.Тоа Е Мазна И Сјајна Површина.Постојат 6 Бои За Да Изберете Од, Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Виолетова, И Сребро.Ова Е Шарени Божиќ Топката Со Дијаметар 6 См.Секоја Топка Е Опремен Со Злато String, Која Е Светлина И Лесно Да Се Откажам Без Burdening Гранките На Елката.Креирање На Едноставна И Хармонична Атмосфера За Вашиот Елка И Соба Декорација.Применливи Сцена Таа Е Погодна За Декорација На Божиќ Екранот Во Хотели, Ресторани, Забави, Свадби, Канцелариски Згради, Итн.Тоа Е Одличен Избор За Божиќ И Празник Украси.Додатоци Структура Заградени, Содржат 6cm Големи Божиќ Боја Топката И Посебна Златна Lanyard (За 22cm).Инструкции За Перење Користите Суви Крпи Или Хартиени Крпи За Да Ја Бришам Прашина.Посебна Забелешка Поради Различни Мерни Методи За Оваа Големина на Податоци, Тоа Е Нормално За Грешка Да Биде во Рамките 0.5 cm.Стандардот Превозот Време На Нашите Производи Е Од 10 До 15 Дена,И Забрзан Превозот Времето Е Во Рок Од 7 До 12 Days Any Проблем Може Да Се Реши Во Рок Од 24 Часа, Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди