.

.

New
X-DREE 15pcs 1.5 mm Дебелина М3 Алуминиум Легура Рамен fende_r Завртка за Миење Зелена(15pcs 1.5 mm espesor М3 aleación де aluminio guardabarros plano tornillo arandela верде

X-DREE 15pcs 1.5 mm Дебелина М3 Алуминиум Легура Рамен fende_r Завртка за Миење Зелена(15pcs 1.5 mm espesor

DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Алуминиум Легура fende_r за Миење; Пакет Содржина : 15pcs x Алуминиум Легура fende_r за Миење.Главната Боја : Зелена; Материјал : Алуминиум Легура.Тежина : 2g; Дебелина : 1.5 mm.Одговара за Болт(Кол.) : М3(Ajuste para el perno (Кол.) : М3. Надворешниот Дијаметар : 6mm / 0.24"(Diámetro надворешноста : 6mm / 0.24' '. 15pcs 1.5 mm Дебелина М3 Алуминиум Легура Рамен fende_r Завртка за Миење Green Made на Алуминиумски легури, мала тежина, висока цврстина, отпорност на корозија.Одговара за M3 Дијаметар од Гром.Овозможи брзо, лесно и често отстранување.Оваа завртка со рамна миење, посебно се користи за габи за пополнување на јазот, зголемена прецизност, се приспособат на таложење и се користи како дихтунзи.Опис на Spanish15pcs 1.5 mm espesor М3 aleación де aluminio guardabarros plano tornillo arandela verde Nombre del producto : Lavadora де guardabarros де aleación де aluminio; Contenido del paquete : 15 piezas x Lavadora де guardabarros де aleación де aluminio Color директорот : Верде; Материјал : Aleación де aluminio Peso : 2g; Espesor : 1.5 mm Ajuste para el perno (Кол.) : M3 Diámetro надворешноста : 6mm / 0.24' '.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди