.

.

New
Создателот, IPX5 Водоотпорен DIY Интелигентни Времето Операција Преносни Природен Колаген Лицето Маски Машина за DIY

Создателот, IPX5 Водоотпорен DIY Интелигентни Времето Операција Преносни Природен Колаген Лицето Маски Машина

DEN 861.36

Количина на стоки
Достапно

DIY Безбедно Маска Се : изработени од овошје и зеленчук, сокови, млеко, мед, црвено вино, етерични масла, Кинеската билна медицина, итн. Интелигентни Мерењето Работа : Автоматско исклучување за 4 минути по производство, автоматско исклучување по 10 минути без работа, аларм потсетник функција, звук аларм потсетник по производство е завршен. Се препорачува употреба на времето .Различни состојки може да обезбеди различни исхрана на кожата. На мешање време на машината е околу 4±1 minutes5.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди