.

.

New
Чевли Рек Складирање Организатор, Едноставна Движат 3/4/5 Групи се Прошири/Прилагодливи Слободни Стои Чевли Полица за Плакарот Entryway Ходникот Дневна Соба,Зелена 3L

Чевли Рек Складирање Организатор, Едноставна Движат 3/4/5 Групи се Прошири/Прилагодливи Слободни Стои Чевли

DEN 614.40

Количина на стоки
Достапно

Проширување со Простор за Заштеда : На проширување со чевли решетката е прилагодлив за вашата различни простори и потреби, како магијата чевли решетката да се зголеми двојно капацитетот со леснотија; Совршен за седи под виси облеката во вашиот плакар.Пластовидно : чевелот решетката е пластовидно единица.можете лесно може да се DIY вашиот чевел кули за да се зголеми подот, како 3-Ниво, 4-Tier, 5-Tier, итн.Тоа е практична и флексибилни чевли rack во еден мал простор.Цврсти И издржливи : нерѓосувачки челик и PP рамења се обезбеди тоа е многу цврсти и издржливи да ја користите.Удобен, Практичен И Чиста : Ова шоу рек им овозможува максимална видливост за вас да се најде на посебни чевли, многу удобен и практичен.Лесен и компактен, лесно да се движите и се чисти, се направи вашиот дом повеќе организирани.Лесно Собрание : Собрани Димензија 15"~22"~30"H x 18.5"L x10.2"В. (3 L Димензија : 15"H x 18.5"L x10.2"W,4 L Димензија : 22"H x 18.5"L x10.2"W,5 L Димензија : 30"H x 18.5"L x10.2"W).Нема специјални алати потребни за оваа чевли багажник, едноставно snap секое ниво заедно, тогаш се подготвени да поставите оваа дише чевли полица во entryway, foyer, гардеробер, бања, балкон.Можеби сте сè уште се загрижени за тоа како да ги зачувате вашите преполни чевли.Оваа чевли решетката е вашата најдобра залог, тешки-должност да се одржи вашите чевли.Високо квалитетни пластични материјали, мала тежина и лесен за чистење, имаат парична казна заштита на вашите чевли, одлична за вашиот долготрајна употреба, тешки нерѓосувачки челик материјали понудиме најдобрите носивоста.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПП + НЕРЃОСУВАЧКИ Боја : Розова/Зелена/Сина Тип : 3 Слоја, 4 Групи, 5 Нивоа (Изборен) големина: 3 Слоја(3 L):15"H x 18.5"L x10.2"W 4 Групи(4 L):22"H x 18.5"L x10.2"W 4 Групи(5 L):30"H x 18.5"L x10.2"W) Пакет се Вклучени : 1 x Чевли Rack (Чевли се вклучени) Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
PP + STAINLESS
Color:
Pink/Green/Blue
Type:
3 Tiers, 4 Tiers, 5 Tiers (Optional)
size: :
3 Tiers(3L):15”H x 18.5”L x10.2”W :
4 Tiers(4L):22”H x 18.5”L x10.2”W :
4 Tiers(5L):30”H x 18.5”L x10.2”W) :
Package Included:
1 x Shoe Rack (Shoes are not included) :
Note:
Please allow slight deviation for the color and measurement. Thanks for your understanding. :
Неодамнешно

Слични понуди