.

.

New
Денот на вљубените Карневал Количка потпирачи за глава, Погодно Железо Количка Главата под Перница, Удобно Црни Луѓе со Ограничена Подвижност за инвалидски Количк

Денот на вљубените Карневал Количка потпирачи за глава, Погодно Железо Количка Главата под Перница, Удобно Црни

DEN 3177.36

Количина на стоки
Достапно

Прилагодливи поместена потпирачи за глава перници, исто така, се зголеми комфорт на корисникот.За висина, ширина и агол лесно може да се прилагоди без алатки, погодно.Грлото на ' рбетот корекција, намалување на грлото на повреда на корисници на инвалидска количка.Дизајниран за држење и удобност на инвалидска количка корисници, мека чувства.Опремени за повеќето инвалидски колички со се справи со дијаметар до 2.5 см (1 инч).Функција : 1. Дизајниран за држење и удобност на инвалидска количка корисници, мека чувства.2. Прилагодливи поместена потпирачи за глава перници, исто така, се зголеми комфорт на корисникот.3. За висина, ширина и агол лесно може да се прилагоди без алатки, погодно.4. Опремени за повеќето инвалидски колички со се справи со дијаметар до 2.5 см (1 инч).5. Грлото на ' рбетот корекција, намалување на грлото на повреда на корисници на инвалидска количка.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Количка Headrest Optional Големина : 22mm Менгеме, 25мм Менгеме Материјал : Железо Погоден за Максимална Ширина на Количка : Прибл. 380 ~ 520mm / 15 ~ 20.5 in Package Листа : 1 x потпирачи за глава 1 x Заградата 2 x U Цевка 2 x Менгеме 3 x Завртка 2 x T Цевка 2 x Pin1 x Хексадецимален Клуч .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди