.

.

New
Шрафцигер Нов Прилагодлив 105 Степен Десен Агол Возачот Шрафцигер Рака Алатки Поставите 1/4 Хексадецимален Месо Тело За Моќ Вежба Шрафцигер Битови Алатки

Шрафцигер Нов Прилагодлив 105 Степен Десен Агол Возачот Шрафцигер Рака Алатки Поставите 1/4 Хексадецимален Месо

DEN 1596.00

Количина на стоки
Достапно

Нов Прилагодлив 105 Степен Десен Агол Возачот Шрафцигер Рака Алатки Поставите 1/4 Хексадецимален месо тело За Моќ Вежба Шрафцигер Битови Алатки Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов.Издржливи,Трајни и лесни за употреба, Тоа е добро за Клуч, може да биде поврзана да се вежба, батерија вежба или рачен клуч Лесен, брз, поврзете се на стандардот хексадецимален шрафцигер Функционална главата има заклучување & магнетни функција. 90 СТЕПЕНИ ДЕСНА АГЛЕСТА НА ЧЕЛО.Спецификации : Боја : Сребро Големина : Како на сликата прикажани Погоден шрафцигер : 1/4in Хексадецимален месо тело Шрафцигер Пакетот вклучува : 1 x Агол Возачот Шрафцигер Објект специфики : Завртка главата тип : Hex Material : Нерѓосувачки Steel Features : Multifunctional Model број : Клуч Завртка Возачот Tool Is прилагодено : Yes Magnetic : No With рачка или не : No Screw главата големина : Клуч Завртка Возачот Tool Package : Под 5 Pcs Type : 1/4 Хексадецимален месо тело.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди