.

.

New
3dRose Смешно Симпатична Црвена и Жолта Змеј Играте јо-Јо Цртан филм - Патување Чаши (tm_352604_1)

3dRose Смешно Симпатична Црвена и Жолта Змеј Играте јо-Јо Цртан филм - Патување Чаши (tm_352604_1)

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Смешни Симпатична Црвена и Жолта Змеј Играте јо-Јо Цртан филм Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди