.

.

New
SenLuKit Тесла Модел 3 Модел Y Центар Конзола Организатор, Потпирач Скриени Складирање Кутија за Тесла Модел 3 Модел Y Додатоци

SenLuKit Тесла Модел 3 Модел Y Центар Конзола Организатор, Потпирач Скриени Складирање Кутија за Тесла Модел

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

[Додатоци] Совршено се вклопуваат за Тесла Модел 3 2017 2018 2019 2020 2021 и Модел Y. [Лесно да се инсталира] Со Двојна Лента, Лесно да се Инсталира, Само Тргни исклучите Лента И се Држи до Центарот Конзоли за Внатрешни работи,Место Предмети од 24 Часа По Инсталацијата за да Спречите испаѓање.Издржлив Материјал] Направен од високо-квалитет на црна матирано ABS. [Биде применливо] Рационално Искористување на Просторот Структура, со Користење на Повеќе Простор, Може да се сместат Вашата Приватност , Мали Предмети како што се Приватните Пари, Картички, Кондоми, Сертификати, Складирање Картички и USB Флеш Драјвови. [Генијален дизајн] Push-Pull Дизајн го Прави Предмети Лесно да ги Собереш и Продавница, и се Држи Предмети Од Паѓање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди