.

.

New
3/4 I. D. X 2 К. Г. Струг Черупка Редуктор Ракав Адаптер 5 1/2 OAL .75 2.0 - MB1531LVR

3/4 I. D. X 2 К. Г. Струг Черупка Редуктор Ракав Адаптер 5 1/2 OAL .75 2.0 - MB1531LVR

DEN 1149.60

Количина на стоки
Достапно

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDBUSHING / РЕДУКТОР РАКАВ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDINNER & НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР : 3/4 INNER2" OUTEROVERALL ДОЛЖИНА & ГЛАВАТА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР : 5 1/2 OAL2.38 ГЛАВА К. Г. ПОСТАВЕТЕ ЗАВРТКА / СЛОТ / ДУПКА ШЕМА : ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 2-3-А-4.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди