.

.

New
Нокти Палета, во Облик на Дизајн Шминка Мешање Палета за Шминка Салон

Нокти Палета, во Облик на Дизајн Шминка Мешање Палета за Шминка Салон

DEN 186.96

Количина на стоки
Достапно

Лесно за чистење, само треба да нежно избришете тоа може да се употребуваат, што е многу погодно.Широко се користи во сенката за очи, кармин, concealer, пигмент, ноктите боја, гел, лак, пигмент, eyelash лепак, итн.Квадратен облик дизајн се вклопува во рака за лесна контрола и употреба, и рабови за безбедно да се користи.Ви овозможува да се меша и да ги префрлите вашите козметички производи, што го прави полесно за вас да се применуваат шминка.Погоден за нокти салони, шминка салони и за домашна употреба на козметика, лак палета.Функција : 1. Погоден за нокти салони, шминка салони и за домашна употреба на козметика, лак палета.2. Лесно за чистење, само треба да нежно избришете тоа може да се употребуваат, што е многу погодно.3. Ви овозможува да се меша и да ги префрлите вашите козметички производи, што го прави полесно за вас да се применуваат шминка.4. Широко се користи во сенката за очи, кармин, concealer, пигмент, ноктите боја, гел, лак, пигмент, eyelash лепак, etc5. облик дизајн се вклопува во рака за лесна контрола и употреба, и рабови за безбедно да се користи.Спецификација : Предмет Тип : Помине Уметност Plate Material : ABS Големина : Прибл.72 x 59mm / 2.8 2.3 x in Advantages : Широко се користи за чување на лепак кога калемење трепки или лак мешање.Пакет Листа : 1 x Palette Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Nail Art Plate
Material:
ABS Size
Advantages:
Widely used for storing glue when grafting eyelashes or nail polish mixing.
Package List:
1 x Palette :
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Неодамнешно

Слични понуди