.

.

New
Zulkit Делница Кутија ABS Пластика Dustproof Водоотпорен IP67 Електрични Кутии Шарки Школка Отворено Универзална Проектот Куќиште Сива, од не ' Рѓосувачки Челик Токи 11.4 x7.5 x 5.5

Zulkit Делница Кутија ABS Пластика Dustproof Водоотпорен IP67 Електрични Кутии Шарки Школка Отворено Универзална

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

IP67 Водоотпорен делница кутија,Добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад, што ги прави совршени за спојување на каблите внатре и да ја задржите вашиот проект се исуши внатрешноста.Сливните кутија доаѓа со водоотпорен заптивка што е пре-инсталиран, го задржи надвор нечистотија ingress и да ја задржите вашиот проект безбедна и чиста.Дебели, трајни IP67 водоотпорна пластични делница кутија е безбедно за миленичиња и животни и ефикасно блокови дожд, снег, dew, град, нечистотии, прашина, песок, UV зраци и други надворешни закани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди