.

.

New
Влијание Обичај Професионални Сите Спортски Mouthguard -(Брендирани Серија)

Влијание Обичај Професионални Сите Спортски Mouthguard -(Брендирани Серија)

DEN 2068.80

Количина на стоки
Достапно

НОСЕТЕ ГО ТОА КАКО ДОБРИТЕ!Ние ќе занает ќе совршен фитинг mouthguard ќе сакаат да се носат!Обичај опремени со нашите професионални одделение брз и лесен за употреба впечаток комплет вклучува платена поштарина да стоматолошка лабораторија. 100% совршено се вклопуваат да се гарантира.МУЛТИ-СПОРТСКИ ПРО MOUTHGUARD : Совршен за Фудбал, Бејзбол, Jiu Джицу, Борење, Софтбол, Кошарка, Хокеј, Лакрос, Рагби, Фудбал, Crossfit и Повеќе!!!Максимална заштита со минималистички чувство за спортистите од сите возрасти и нивоа.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Во 5mm, е тешка влијание absorbant, дозволувајќи им на оптимално протокот на кислород да се зборува јасно и да се комуницира со леснотија.КАКО РАБОТИ : кога ќе примите вашата нарачка, ние ќе брод вашата Супер Едноставен Одговара за Полнење на следниот работен ден.Со комплет во рака, ќе ви направи впечаток на вашите заби право на кујнската маса.Тоа трае само околу 2 1/2 минути за да се комплетира.Следат лесни насоки вклучени со вашиот комплет.Откако е направено испратите вашиот впечаток назад кон Влијанието користење на поштарина платена етикета предвидено.По приемот на вашиот впечаток, ќе имаме еден од нашите мајстори се создаде вашиот стража и испрати назад на готовиот производ.МАТЕРИЈАЛИ : Готовиот производ е BPA free, направени во САД, Над 25,000 mouthguards специјално рачно изработени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди