.

.

New
Задните Висока Планината Хром Домување ЛЕР 3 Трети Кочница Светлина Запре Светилка Компатибилен со Toyota Highlander 01-03

Задните Висока Планината Хром Домување ЛЕР 3 Трети Кочница Светлина Запре Светилка Компатибилен со Toyota Highlander

DEN 741.12

Количина на стоки
Достапно

▶️ Plug-n-Игра Операција, Ниска Потрошувачка на Енергија. ▶️ Супер Донесе LED Светло да се Споредуваат со OE Халоген. ▶️ Носи Различен Изглед на Возилото, Тоа е Одлично за Покажуваат Употреба. ▶️ Користи Постоечките Топ Дупки за монтажа. ▶️ Reuses OE Хардвер.Не се вклучени. 01-03 Highlander.Нашите LED трети кочница светлина е брз и лесен начин да се облекуваат вашиот пикап камион.Кога се запалени, светла Led диоди (Емитуваат Светлина Диоди) се осветлени, и да грее до десет пати посветла од стандардните светилки.ПРЕДВОДЕНИ од трети кочница светлина има трајни поликарбонат леќа со слободна форма рефлектор, и располагање со било Јасно леќа или прилагодено Пушеле леќа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди