.

.

New
Kellss Око Гром Корисни Проширување Гром Водител На Гром На 304 Нерѓосувачки Челик Прстен Кревање Водител На Око Гром Проширување Eyebolt Eyebolts

Kellss Око Гром Корисни Проширување Гром Водител На Гром На 304 Нерѓосувачки Челик Прстен Кревање Водител На

DEN 1898.40

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се инсталира.Проширувањето завртки е формирана од страна на затегнување на гром, што повлекува од конусна конус да се направи ракав блиску до дупка на ѕидот.Овие тешки-должност проширување око прстени се изработени од нерѓосувачки челик, водоотпорен, носат-отпорни, отпорни на корозија, rusty и издржливи.Широко се користи во различни инженеринг подигање на машини, металуршки и рударска опрема, порт железнички ракување, електрична опрема,итн.Совршен прилог за да практично било уметности & занаети проект.Во согласност со меѓународниот стандард за најдобра гаранција за квалитет.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Со одличен квалитет, прифатлива цена и добра услуга по продажбата, производ серија се заврши, вклучувајќи ги и сите видови на оков за мебел, изградба хардвер, итн.Брендот е многу популарна дома и во странство.Ние цврсто веруваме дека во начело на угледот прво, квалитетот на прво место.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.Лесно да се инсталира.Проширувањето завртки е формирана од страна на затегнување на гром, што повлекува од конусна конус да се направи ракав блиску до дупка на ѕидот.Овие тешки-должност проширување око прстени се изработени од нерѓосувачки челик, водоотпорен, носат-отпорни, отпорни на корозија, rusty и издржливи.Широко се користи во различни инженеринг подигање на машини, металуршки и рударска опрема, порт железнички ракување, електрична опрема,итн.Обвивка должина : 1.57 инчен/40mm Casing надворешниот дијаметар : 0.37 инчен/9.6 mm Punching големина : 0.39 инчен/10mm Bearing тежина : околу 264 LB/120kg Total должина на проширување болт : 100mm/3.93 inch Colour : silver Material : нерѓосувачки steel10 x проширување bolt If имате било какви прашања во врска со мебел нозе, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние услуга тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ќе има една мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди