.

.

New
LITENERGY А2 Следење LED Копија Одбор Светлина Кутија, Ултра-Тенки Прилагодливи USB Напојување Artcraft LED Трага Светлина Подлога за Тетоважа Цртање, Стриминг, Скицирање, Анима

LITENERGY А2 Следење LED Копија Одбор Светлина Кутија, Ултра-Тенки Прилагодливи USB Напојување Artcraft LED

DEN 1607.52

Количина на стоки
Достапно

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ Lit Energy LED Светло Кутија материјали супер светло треперење бесплатно LED светилки трае до 50.000 часа.БЕЗ СЕНКА, БЕЗ ОТСЈАЈ, ЗАШТИТА НА ОЧИТЕ.Lit Energy Светлина Табела дава идеални работни осветлување на животната средина за penmanship и дизајн.Обезбедување на повеќето удобно за осветлување на животната средина за аниматори, дизајнери, уметност ентузијасти.децата и читателот.DIMMABLE ДОПИР КОПЧЕТО ТЕХНОЛОГИЈА Lit Energy Светлина Табела помага за да се постигне идеална светлина ниво.ЛЕСНО НОСЕЊЕ Lit Energy Светлина Панел материјали супер тенок, супер удобен, ремек-дело на дизајн.ШИРОКО се КОРИСТИ Lit Energy Кутија Светлина Следење користи во Stenciling, 2 D анимација, Calligraphy, Втиснување, Scrapbooking, Тетоважа Пренесување, Скицирање, Цртање, Шиење Проекти, Обоено Стакло, Quilting, Подобрени Визуелизација и така натаму.Ова А2 LED светло кутија со допир се префрлите е совршена алатка за уметници кои бараат да брус своите вештини за цртање или деца во извршување на анимација и calligraphy!Со отпорно на гребење, 8mm дебели и видот заштитени со елегантни акрилик површина, вие не ќе го пропушти еден детал со живописни, LED осветлување кое се нуди со овој светлина таблета.Супер светла Led осветлување растера светлина рамномерно да се елиминира напрегање на очите.Тоа е издржлив доволно да го издржат секојдневна употреба. 1. Екран Карактеристики : Обезбедува Совршено Рамномерно Распоредени илустрирани Запалени Површината. 2. LED Светилка : Супер Светло Енергетски Ефикасни Треперење Бесплатно LED Светилки кои се за Одржување Слободни и трае до 50.000 часа. 3. Единица Дизајн/Тежина : мала тежина и ултра тенок 3/8" профил дизајниран за лесно преносливост. 4. Големината на рамката : 23.4 x 16.5 во. 5. Работна Површина Големина : 21.8 x 14.9 во. 7. Интерфејс Тип : 12 VDC. 8. Максимална осветленост : 6,000 Лукс.

Карактеристики на понудата

1. Screen Features:
Provides a Perfectly Evenly Distributed illustrated Lighted Surface. 2. LED Lamp
Неодамнешно

Слични понуди