.

.

New
Axygen P-96-450V-Р Длабоко И 96-Добро x 500 microliter Есеј Складирање Microplate со V-Дното Бунари, Црвена PP (1 Случај: 10 Плочи/Единица; 5 Единици/Случај)

Axygen P-96-450V-Р Длабоко И 96-Добро x 500 microliter Есеј Складирање Microplate со V-Дното Бунари, Црвена

DEN 3091.92

Количина на стоки
Достапно

Полипропилен 96-и "V" од дното есеј плоча.Работен обем : 500 microliter.Боја : црвена.Дното : "V"; SBS нога печати; не-стерилни.RNase, DNase, и pyrogen слободни.Ова е полипропилен 96-и "V" од дното есеј плоча.Тоа е RNase, DNase, и pyrogen слободни.SBS Нога Печати.Не-стерилни.Работен Обем : 500 microliter.Дното : "V".Боја : Црвена.Corning Axygen # : P-96-450 V-Р.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди