.

.

New
Carl Zeiss Т УВ Фото Филтер, 72mm (000000-1856-324)

Carl Zeiss Т УВ Фото Филтер, 72mm (000000-1856-324)

DEN 2688.00

Количина на стоки
Достапно

КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет на стакло кој ZEISS Т анти-рефлективен слој.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Висок-одговара за точноста брз филтер промени.Може да се користи со објектив сенка.КОМПАТИБИЛНОСТ : Идеален за ZEISS леќи.Може да се користи со не-ZEISS леќи.ЕФЕКТ : Оптимална заштита од пред објектив елемент и повеќе јасност за вашата фотографија.Големина : 72mm | Стил : Филтер.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди