.

.

New
12V Напојување Адаптер 110V 220 V за 12V Осветлување Трансформатор 100W 72W 36W 18W DC 12 Volts Извор LED Драјвер за LED Лента-36W

12V Напојување Адаптер 110V 220 V за 12V Осветлување Трансформатор 100W 72W 36W 18W DC 12 Volts Извор LED Драјвер

DEN 359.52

Количина на стоки
Достапно

Моќност : 18 W / 36 W / 72 W / 100 W.Влезен Напон : (AC90 V-240 V); 50/60 HZ.Излезна Електрична Струја : DC 1.5 A / 3А / 6.2 A / 8 A.Во текот тековната заштита и краток спој заштита.Пакување листа : 1 PC.Боја : 36 W.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди