.

.

New
2018-19 Donruss Њу Џерси Мрежи Речиси Комплетен Тим Постави Нови Џерси Мрежи (Set) NM/МТ Мрежи

2018-19 Donruss Њу Џерси Мрежи Речиси Комплетен Тим Постави Нови Џерси Мрежи (Set) NM/МТ Мрежи

DEN 102.00

Количина на стоки
Достапно

Тимот сетови, стартер поставува и многу направи големи подароци за сите Нови Џерси Мрежи фан.Картички се вклучени во овој сет ќе се продава за $3.96 ако се купи одделно.Некои клучни играчи вклучени се : Спенсер Dinwiddie, D'Angelo Russell и De Marre Carroll.Оваа 2018-19 Donruss Њу Џерси Мрежи Речиси Комплетен Тим Сет содржи 4 карти, кои се во просек во Близина на Нане/Нане 8 состојба. 100% Задоволство Гаранција за сите купувања.За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. 2018-19 Donruss Њу Џерси Мрежи Речиси Комплетен Тим Постави Нови Џерси Мрежи (Set) NM/МТ Мрежи.Оваа 2018-19 Donruss Њу Џерси Мрежи Речиси Комплетен Тим Сет содржи 2018 Donruss Њу Џерси Мрежи картички и ќе го направи совршен подарок за секоја Њу Џерси Мрежи фан.Со преглед на повеќе од 15.000 тим сетови, Деканот на факултетот за Картички има Тим Поставува & Близина на Тимот Поставува само за секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи групи издадени помеѓу 1909 и 2018. Купи одделно картички во овој сет има пауза до вредноста од $3.96.Оваа речиси комплетен сет содржи 4 картички надвор од можни 5 карти.Ова не е комплетен сет. "Дебитант картички биле исклучени од оваа група, со цел да се задржи цената на поставете разумни."Оваа низа не ги вклучува следните картички : #146 Џарет Ален картички рангирана од страна на Вредност : 2018 Donruss #106 Спенсер Dinwiddie : 8 - NM/МТ 2018 Donruss #116 D'Angelo Russell : 8 - NM/МТ 2018 Donruss #126 De Marre Carroll : 8 - NM/МТ 2018 Donruss #136 Rondae Hollis-Џеферсон : 8 - NM/МТ Поставите пад по одделение : Бројот на Картички во Собата 4 Просечен успех - Пондерирана според Вредноста 8.00 - NM/МТ Просечен успех - Unweighted 8.00 - NM/МТ Одделение Дефект 8 - NM/МТ 4 Цена, Ако Купи Одделно $3.96 Деканот Картички нуди 100% Пари гаранција за Задоволство Гаранција за сите купувања.Само нас контакт во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе рефундирање на вашите пари или, кога е можно, да го замени на картички.SN : ТИМ #5735836.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди