.

.

New
Нова Рамнотежа на Мажите Кратко Sleeve Техника Tee

Нова Рамнотежа на Мажите Кратко Sleeve Техника Tee

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Материјал : 100% Полиестер.Атлетик одговара.Увезени.NB heatseal логото на врвот на десното рамо.Суштинските tee, но начинот на кој подобро.Изработени од мек, пот-wicking, мирис отпорни на перформансите на платно, овој мажите кратки ракави кошула, ви помага да останете свежи на могила или на улица.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди