.

.

New
elago Премиум Алуминиум Перо Пенкала за Сите Екран на Допир Таблети/мобилни Телефони [Црна]

elago Премиум Алуминиум Перо Пенкала за Сите Екран на Допир Таблети/мобилни Телефони [Црна]

DEN 608.40

Количина на стоки
Достапно

Наменета за i Phone, i Pad, Galaxy S серијата, Galaxy Tab, Поттикне Оган и сите други екран на допир уреди.Мека на допир пен-точка за подобар екран-заштита.Прецизни допир и контрола, лесно да се избегне притискање на копчињата во ред.Светот Прво Заменливи Совет.Екстра Гума Совет вклучени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди