.

.

New
YONOY 2 Пакет Тоалет Сад за Чистење со Четка и Носителот Сет за Бања Складирање и Организација,1 Мека TPR Четка И 1 Силна Влакната на Четката ,со Анти- ' Рѓа се Справи, Кат С?

YONOY 2 Пакет Тоалет Сад за Чистење со Четка и Носителот Сет за Бања Складирање и Организација,1 Мека TPR Четка

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】2 пакет за чистење со четка комбинација,мека TPR четка главата нема да ја оштетат површината на стаклото, може да биде свиткана лесно и се чисти сите области, дури и под рим.Четка главата ќе не е лесно да се остави дамки, и ќе не entangle коса и друга нечистотија,Лесно да ги отстраните мртвите место дамки;силна влакната на четката може лесно да се отстранат дамките на кадата и ѕидот. 【Монтажни Во исто време, дршката може да се целосно да се соберат без празнини,канализационен не може да влезе во тоалет четка рачка кога ќе се направи чистење на работа, заштита на вашата страна се валкани. 【ШИРОКО се КОРИСТИ И WALL-МОНТИРАНИ】За чистење на тоалет, се кади, се мијат басени и мијалник , погоден за сите керамички пластични, стаклени површини.Исто така можете да ја обеси на мазни ѕид или казанчето од страна на ѕидот кука или место на подот.Ви даде чист и уреден бања. 【100% БЕЗ РИЗИК ДА ги КУПИТЕ】:Ако имате било какви проблеми со вашиот производи, можете да контактирате со нас, како е можно поскоро.Нашата служба за корисници е онлајн 24 часа на ден, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение.YONOY најновите бања чистење со четка во собата, сет вклучува 2 видови на четки : силикони тоалет сад четка и најлон наежвам четка за чистење; На силиконски четка главата тоалет четка ефикасно ја чисти тоалетот, и најлон наежвам чистење со четка може да се чистат до тврдоглав нечистотија.кој може да помогне да се реши проблемот на бања и тоалет чистење.YONOY ќе биде вашиот идеален партнер за бања чистење.Производ во боја : Сива боја бела Рачка материјал : цевка од Нерѓосувачки челик + PP пластична Четка главата материјал : TPR силикони, пластични Пакетот Вклучува : Горниот справи со * 2 Пониски рачки * 2 Силикони четка глава*1 Најлон четка глава*1 Тоалет четка носителот база*1 Не-означување налепници*2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди