.

.

New
Новата Замена Огледало Стакло со Целосна Големина Лепило За BMW Различни Модели на Возачот Страна Поглед Лево LH - Проверете големина во опис.

Новата Замена Огледало Стакло со Целосна Големина Лепило За BMW Различни Модели на Возачот Страна Поглед Лево

DEN 420.96

Количина на стоки
Достапно

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и лепило на дното.Вклучува Целосна Големина Лепило.Нема пластична подлога плоча во прилог или опфатени.Дијагонала Мерка Горниот Десен до Долниот Лев агол е 8 1/16 инчен = 20.5 cm .Ако возилото има автоматско затемнување факултативна функција и има црна усна околу стакло тогаш ова огледало не седат во внатрешноста на усните, се Однесуваат на опис на производот и видете слики за детали.НЕ се вклопуваат ретровизор со Автоматско Затемнување факултативна функција.Автоматско затемнување огледало е оној кој има дебел заптивка-како црна пластика rim околу тоа за кои ова огледало НЕ е добра.Се однесуваат на слики.Вклучува двострано Автомобилската Одделение лепило contoured да огледало облик кој овозможува оптимална преносот на топлината и лесна инсталација.Пазете на малите неефикасни лепило закрпи дека fail набргу по инсталацијата, и оставете воздух јазот помеѓу поврзување на слоевите кои причини нерамна инсталација и неправилна топлина функција.Алуминиумски врати обложени вистински огледало стакло за автомобилската апликација.Избегнувајте евтини очила со хром боја спреј филм на врвот кои изгледаат како огледало, но врвот хром спреј згаснува или гребење над кратко време.Ова огледало стакло има Дијагонала Мерка (Најдолго) : 8 1/16 инчен = 20.5 см од горниот десен до долниот лев агол.Некои возило модели имаат Автоматско Затемнување огледало опција со црна заптивка-како усна околу стакло од фабриката, за кои ова огледало не седат во внатрешноста на оваа заптивка.Истата година/направат/модел може да дојде со различни огледало форма или големини во зависност од пазарите тие објавен во, опции се инсталирани, или огледало може да се менува во текот на животот на возилото.Ве молиме споредете го вистинскиот слика и најдолго дијагонала димензија предвидени за вашето возило пред цел да бидете сигурни дека на нарачување соодветно одговара.Ние обезбедуваме истиот работен ден процесирање на нарачката, брза испорака, познавања и помош на персоналот, и 14 ден политика на враќање.Нашата цел намалување на-оф време за истиот работен ден обработка е во 13 : 30 EST.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди