.

.

New
2 3/8 Широк Жакард Трим Средновековен Стил Пурпурна & Злато Црква Vestment Шиење Виолетова

2 3/8 Широк Жакард Трим Средновековен Стил Пурпурна & Злато Црква Vestment Шиење Виолетова

DEN 478.80

Количина на стоки
Достапно

Жакард Шиење Уреденост.Vestment За Шиење.Крстот Мотив. 2 3/8" широк 3 метри Долга. 100% Памук.Шиење црковни одежди?Во потрага по висок квалитет, прифатлива намали за orphrey на chasuble или украл?На нео-готски, средновековна мотив е жакард-ткаени во виолетова и металик злато.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди