.

.

New
X-DREE 300pcs Челик Помине ЈП Пластични Плоштадот Жица Клип Менгеме Бела за 9mm Кол Кабел(Ел клип де alambre cuadrado plástico де 300pcs acero Помине ЈП pinza БЛАН-О став кабел де 9 mm де diámetro

X-DREE 300pcs Челик Помине ЈП Пластични Плоштадот Жица Клип Менгеме Бела за 9mm Кол Кабел(Ел клип де alambre

DEN 421.68

Количина на стоки
Достапно

Главната Боја : Бела, Сребро Тон; Материјали : Челик, ЈП Пластика.Пакет Содржина : 300(+/-2%)компјутери x Кабел Клип; Име на Производ : Кабел Клип.Тежина : 304g; Димензии : 16 x 7.5 x 21mm/0.63" x 0.3" x 0.83"(L*W*H).Ноктите Должина : (Прибл.)21mm/0.83"(Longitud de las uñas : (Aprox.) 21mm / 0.83' '.Одговара за Кабел со Дијаметар : 9mm/0.35"(Ajuste став diámetro де кабел : 9 mm / 0.35' '. 300pcs Челик Помине ЈП Пластични Плоштадот Жица Клип Менгеме Бела за 9mm Кол Cable Steel Помине PE Пластичен Клип Менгеме Бела.Вметнување на тип, ноктите спроведен во клипови, заштеда на време.Лесна инсталација, се Стави на кабел под клип и чекан на нокти во ѕид за да се обезбеди кабел.Може да се инсталира круг кабли за на ѕид или на floorboard за да ги разгледаме и да се спречи со вкусовите на над лабава кабел.Силни и цврсти, совршен за обезбедување на жица за да ѕидови, вратата рамки и skirting одбори.Опис на Spanish El клип де alambre cuadrado plástico де 300pcs acero Помине ЈП pinza БЛАН-О став кабел де 9 mm де diámetro Color директорот : БЛАН-О, tono plateado; Материјал : acero, plástico PEContenido del paquete : 300 (+/- 2%) компјутери x Кабел Клип; Nombre del producto : Кабел Clip Peso : 304g; Dimensión : 16 x 7.5 х 21 mm / 0.63' 'x 0.3' 'x 0.83' '(L * W * H) Longitud de las uñas : (Aprox.) 21mm / 0.83' 'Ajuste став diámetro де кабел : 9 mm / 0.35' '.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди