.

.

New
Neewer 2-Pack 7 инчи/180mm Мека Бела Diffuser Sock, Омекнува Светлина Излез, Совршен за Студио Strobe Рефлектор, Портрет, Производ на Фотографија и Видео Снимање

Neewer 2-Pack 7 инчи/180mm Мека Бела Diffuser Sock, Омекнува Светлина Излез, Совршен за Студио Strobe Рефлектор,

DEN 347.76

Количина на стоки
Достапно

Погодна за секој 7 инчи/180mm стандард рефлектор, може да биде цврсто се зацврсти на 18 сантиметри студио strobe рефлектор.На Diffuser sock може да омекне светлина излез, да создадат дури и осветлување која ви овозможува да снимите слика-совршен снимки.Ви дава повеќе можности за контрола на светлосни ефекти.Идеален за видео студио strobe осветленост.Answer : ___________________________ Note : Strobe Рефлектор не е вклучена.Answer : ___________________________ Note : Strobe Рефлектор не е вклучена.Опис : Идеален за видео студио strobe осветленост.Погодна за секој 7 инчи/180mm стандард рефлектор, може да биде цврсто се зацврсти на 18 сантиметри студио strobe рефлектор.На Diffuser sock може да омекне светлина излез, да создадат дури и осветлување која ви овозможува да снимите слика-совршен снимки.Ви дава повеќе можности за контрола на светлосни ефекти.Карактеристики : Материјал : Најлон Боја : Бела Дијаметар : 7.09 инчи/18 Сантиметри Објект Тежина : 0.36 унци/10.2 грама Пакет Содржина : - 2 x Белата Diffuser Sock.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди