.

.

New
Alvin е Кабли Arri Алекса Мини Камера Извиткани Моќ Кабел 8 Pin Женски Десен Агол да Допрете D

Alvin е Кабли Arri Алекса Мини Камера Извиткани Моќ Кабел 8 Pin Женски Десен Агол да Допрете D

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, не потенцијален дефект проблеми пред превозот.Ако кабелот сте примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас.Моќта на вашиот АЛЕКСА МИНИ Камера со батерија, со D-допрете го излезниот приклучок.Кабел Должина : 12 инчи (Пролет должина) во парк.Ние може да го прилагодите кабли со други должина, ве молиме испратете порака на нас, доколку ви треба.Приклучете : Стандард машки Д-Допрете го.Додаток B : прав Агол 8pin 2 B Женски.Alvin е Cables As професионална приклучок и кабел производителот, ние производство и продажба на ефективни конектори, како и кабли.Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашето барање.Згора на тоа, тоа е дозволено да се прилагодите на кабли според вашите барања.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, да ми кажете што сакате, и ние ќе резервни no напор за да се задоволат вашата потреба.Она што е уште поважно, ние може да ви даде попуст ако цел голем број на конектори и кабли.Ако сте заинтересирани за нив, ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди