.

.

New
Проф. д-Р КОМПОНЕНТА 2 Санитарен Три-Менгеме Дихтунзи (Пакување од 2), Врзани Тип на Екран (#10 Мрежа/ 2000 µm) Дихтунзи, Црна Buna-N (NBR)

Проф. д-Р КОМПОНЕНТА 2 Санитарен Три-Менгеме Дихтунзи (Пакување од 2), Врзани Тип на Екран (10 Мрежа/ 2000

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Она што Ќе Добиете : 2 парчиња на Три-Менгеме мрежа заптивка во еден меур торба.Заптивка Моделирани Со S. S. 316 Екран #10 Мрежа За 2 Инчен Три-Менгеме Фитинзи.Метал екранот е лиен во заптивка, екранот не ќе се движи или да ја ротирате пред и по одговара на цевки вклучите.Храна Одделение Материјал За Црна BUNA N-NBR (ФДУ 177.2600).U.S МРЕЖА #10, Кол За 0.0787",2000 Micron.Големина : 2"- 10 мрежа - Buna.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди