.

.

New
Се Вклопи Во Системот 99160 Возачот Страна Огледало Стакло, Hyundai Sonata 3. 3L

Се Вклопи Во Системот 99160 Возачот Страна Огледало Стакло, Hyundai Sonata 3. 3L

DEN 347.04

Количина на стоки
Достапно

Најекономичен начин да го замени разбиена Огледало стакло.Стакло мерки 4 1/4" високи од 7 1/4" широк и 8" дијагонално.Ова стакло одговара на Ретровизорите со Рачно функција само.Монтажа лента вклучени за ниско-кавга стап-на инсталација.Чекор-по-чекор инструкции за лесна инсталација.Стил : Возачот Страна (LH).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди