.

.

New
Itomoro Бебе Автомобил Огледало, ги Видите Бебе во Задниот дел Свртен Седиште со Широк Кристално Јасен Приказ,Камера Наменета за Чување Лесно да се Набљудуваат Бебето

Itomoro Бебе Автомобил Огледало, ги Видите Бебе во Задниот дел Свртен Седиште со Широк Кристално Јасен Приказ,Камера

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Тоа ќе се зголеми на возилото индекс без да гледа назад додека возите така што ние како родители може да се чувствуваат безбедно и сигурно. ❤【НОЌ ВИЗИЈА ФУНКЦИЈА】 : ново надгради ноќ визија функција го прави прикаже повеќе јасно.Дури и кога се вози во текот на ноќта, јасно може да се види состојбата на задното седиште за деца, дисплејот на екранот е 4.3 инчи, гледање на екранот е поголем од обичните екран. ❤【КАМЕРА ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ】 : камерата во задниот дел на седиштето може да се прилагоди нагоре и надолу агли според вашиот автомобил модел и големината на безбедноста на седиштето, па како да се добие најдобар агол за камерата снимање. ❤【ЛЕСНО INSTALLTION】 : нема собрание потребни за ова бебе автомобил огледало.камерата едноставно ремени за потпирачи за глава, каде што таа може лесно да се прилагоди.Инсталирајте Го Следи,веднаш Штом Ќе се Вклучи На запалка приклучок,Тогаш Тоа Функционира.Следи Автоматски се пали и се Префрлат На Бебето задното седиште. ❤【ФИРМА & СТАБИЛНА】 : ГОЛЕМ број на бебе во автомобил ретровизори ќе вибрираат, се тресат, и се движи околу додека сте возење.Нашата камера биле специјално конструиран за да остане стабилна како ќе се вози - Тоа значи безбедно, забава, и стрес-слободен патување за вас и вашето новороденче.Ние дизајн на нашите производи, додека играат наоколу, имајќи во предвид колку е важно да уживаат во животот!Тоа е нашата мисија да се создаде оригинален и иновативни производи со највисок квалитет е можно.Тоа е нашата цел и мисија да ги задоволи и надмине вашите очекувања во секое време, и да ве поддржи со највисок стандард на услуга достапна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди